Advent v Rubiku, Rosice

Adventní výtvarné dílny pro širokou veřejnost

Již tradičně se v Rosicích zahájí Advent dílnami, které se uskuteční 30. listopadu od 9 do 17 hodin na Středisku volného času. Mohou přijít nejen děti, ale také jejich rodiče nebo prarodiče. Adventní dílny budou rozdělené na tři části. Z pekařské dílny si odnesete mandlové perníčky, v další si vyrobíte adventní věnce a svíčky, v poslední si vlastnoručně nazdobíte skleněné ozdoby.

Cena za dílny je 300 Kč. V ceně je zahrnutý veškerý materiál. S sebou pracovní oblečení, přezůvky, svačinu na dopoledne a odpoledne. Pitný režim je zajištěn. Na dílny se hlaste předem do 25. listopadu.

Dárek pod stromeček

Vánoční období dětem bude zpestřeno tvořivou dílnou, která bude probíhat 14. prosince od 9 do 17 hodin na Středisku volného času. Děti si vyrobí nejen originální vánoční dárek pro své blízké, ale užijí si také pravou vánoční atmosféru.

Cena za dílny: 300 Kč. V ceně je zahrnutý veškerý materiál. S sebou pracovní oblečení, přezůvky, svačinu na dopoledne a odpoledne. Pitný režim je zajištěn. Na dílnu se hlaste předem do 10. prosince.

Průvod sv. Lucie

Přijďte se radovat i bát jako rodina! Tradičním lampionovým průvodem masek sv. Lucie vyvrcholí sobotní Vánoční jarmark, který se uskuteční 14. prosince na rosickém zámku. Průvod vychází v 17 hodin z vnitřního nádvoří rosického zámku. Lampionky si můžete i vyrobit, a to od 13 do 17 hodin v zámeckém šenku. Výtvarná dílna je zdarma. Na dílnu se hlaste předem do 10. prosince.

Mohlo by se vám líbit...